BS Grästorps kontaktuppgifter

BS Grästorps kontaktuppgifter

Resultat Höstrusket 2022

Antal skyttar:34

Barebow – Cadet 13 Herrar
#EfternamnNamnKlubbKlassOmg 1Omg 2Summa
1WargEmiliaLindome BKHBC247237484
2OdelholtSimonVänersborgs BKHBC242237479
3Sändare SvenssonSamuelKungälvs BSKHBC173188361
4SvenssonKevinKungälvs BSKHBC181177358
Barebow – Elit Damer
#EfternamnNamnKlubbKlassOmg 1Omg 2Summa
1ReisJosefineBorås BSDBE242215457
2NilssonLiselottVänersborgs BKDBE214232446
3HanssonAnnBorås BSDBE211219430
Barebow – Elit Herrar
#EfternamnNamnKlubbKlassOmg 1Omg 2Summa
1AxelssonMarcusLindome BKHBE257270527
2AxeflodMatsLindome BKHBE266258524
3WargAndreasLindome BKHBE263260523
4JantolDavidLindome BKHBE216243459
5DanielssonKentAlingsås BKHBE224221445
Barebow – Junior 16 Herrar
#EfternamnNamnKlubbKlassOmg 1Omg 2Summa
1BylundAlexanderBS GrästorpHBJ240233473
2HillengardEliasVänersborgs BKHBJ9165156
Barebow – Knatte 10 Damer
#EfternamnNamnKlubbKlassOmg 1Omg 2Summa
1Junttila JohansenMandiBS GrästorpDBK181210391
Compound – Elit Herrar
#EfternamnNamnKlubbKlassOmg 1Omg 2Summa
1JohanssonKlasVänersborgs BKHCE281284565
Longbow – Elit Herrar
#EfternamnNamnKlubbKlassOmg 1Omg 2Summa
1NorbergEmilBorås BSHLE242226468
2BergqvistMagnusBorås BSHLE182153335
Longbow – Junior 16 Damer
#EfternamnNamnKlubbKlassOmg 1Omg 2Summa
1NorbergJuliaBorås BSDLJ177182359
Recurve – Cadet 13 Herrar
#EfternamnNamnKlubbKlassOmg 1Omg 2Summa
1BohmanElsaTibro BSHRC279257536
2DyménLokeKungälvs BSKHRC240229469
Recurve – Elit Herrar
#EfternamnNamnKlubbKlassOmg 1Omg 2Summa
1BjerendalChristofferTrollhättans BågskytteklubbHRE280288568
2RonnefjordDanielBorås BSHRE278278556
3SelinJonasTrollhättans BågskytteklubbHRE262262524
4BjerendalGertTrollhättans BågskytteklubbHRE246235481
5KarlssonHåkanAlingsås BKHRE238230468
6DyménFredrikKungälvs BSKHRE224244468
7PeterssonHåkanTibro BSHRE203202405
Recurve – Junior 16 Damer
#EfternamnNamnKlubbKlassOmg 1Omg 2Summa
1HallinElviraBS GrästorpDRJ252254506
Recurve – Veteran 60 Herrar
#EfternamnNamnKlubbKlassOmg 1Omg 2Summa
1TapperTorbjörnTrollhättans BågskytteklubbHRV245256501
2LundgrenMatsVänersborgs BKHRV157147304
Traditional – Elit Herrar
#EfternamnNamnKlubbKlassOmg 1Omg 2Summa
1PoulsenPeterBS GrästorpHTE243259502
2SmedmanMikaelBS GrästorpHTE227235462
3SvahnPeterVänersborgs BKHTE186190376

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *